Maldiivid

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Maldiivid kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Maldiividel

Maldiivid on India ookeani troopiline riik, mis koosneb enam kui 1000 korallisaare moodustatud 26 rõngaatollast. Need saared on kuulsad randade, sinise veega laguunide ja pikkade korallriffide poolest. Malé on pealinn ja kõige asustatud linn, mida keskse asukoha tõttu nimetatakse Kuninga saareks.

Kui olete huvitatud Maldiividelt müüdava kinnisvara ostmisest, peaksite teadma, et siin saate isegi terve saare osta või rentida. Maldiividel puuduvad korallisaared. Saari on kokku 1192 ja need paiknevad üle 35 000 ruutmiili, mis teeb India ookeani riigist ühe mitmekesiseima maailmas. Neist saartest on asustatud vähem kui 200 ja pealinnas Male on asustatud tihedamalt kui Manhattanil, kuid ülejäänud aladest on enamasti suurepärane vaade koralli, palmipuude ja sinise merega tasasele liivale.

Turism on Maldiivide peamine sissetulekuallikas ning riik on vallutanud mesinädalate ja kõrgetasemeliste pühade turu. Ajalooliselt on valitsus järginud poliitikat, millega tarniti territooriumid ettevõtetele, kes on otsustanud ehitada puhkekeskusi ja hotelle, ja nüüd on saared määratud 50-aastase rendilepinguga huvitatud hotelligruppidele.

Praegu on Maldiividel 126 kuurorti, kuid Maldiividel müüakse kinnisvara endiselt harva.

Maldiivide hotellides on hõivatus umbes 60–80% ja RevPar (tulu toa kohta) on kolm korda suurem kui kõigis teistes Aasia sihtkohtades, seega on nõudlus valmis asukohtade järele suur. Enamik Maldiividel müüdavaid kinnisvaraobjekte, eriti müügis olevad hotellid, osteti kahe nädala jooksul, kuid Maldiivid on sellise edu saavutamiseks viimasel ajal väga vähe kasvanud.

  •  
    Kolimine Maldiividele. Kodumaalt lahkunud ja elavad Maldiividel

        Kui mõtleme kohtadele, kus tahame ümbritsevast reaalsusest ja igapäevasest rutiinist täielikult põgeneda, tulevad need kohe meelde: Maldiivid. Ilma kahtluse varjuta kujutavad need ühist kujutlusvõimet lõplikult. Paradiisirandid, kristallselge meri ... sobivad ideaalselt neile, kes soovi ...

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB